Hakkımızda


Şirket


www.gsc.com.tr

GSC Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti. (GSC), Yun Cenneti, ICE Yarns ve KUKA Yarns'ın sahibidir. Uzun yıllar tekstil sektörü deneyimi olan şirketimizin merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Ayrıca GSC Textiles, Inc adında ABD'de şirketimiz bulunmaktadır. Ana faaliyet alanımız özellikle fantezi türündeki el örgü yünlerini uluslararası markete sunmaktır. Ayrıca yün ve örgü ile ilgili diğer faaliyetlerimiz de mevcuttur.


Online satış başlangıcımız 2001 yılındadır. Küçük bir ofis ve depo ile başlayan faaliyetlerimiz şu anda 1500 m2 'lik yerimizde devam etmektedir. Merkez yerimizde aynı anda 100 tondan fazla ürünü işleyip bulundurmaktayız. Şı ana kadar 100'den fazla ülkede 50.000'den fazla müşteri'ye hizmet verdik. Halen Türkiye merkezli online perakende yün satışı konusunda lider konumdayız.

 

Sizelere en yi online alışveriş deneyimini yaşatmak için 20'yi aşan yönetici, geliştirici, tasarımcı, ve teknik ve diğer personelimiz zamanla yarışmaktadır. Sloganımız olan en 'iyi fiyat en iyi kalite' çerçevesinde dizlere hep daha iyi hizmet verebilmek için çok çalışmaktadır.

 

Markalarımız

 

www.iceyarns.com 

ICE Yarns, şimdiye kadar 400'den fazla kategoride 5.000'den fazla çeşidi bulunduran ve online olarak satış yapan yün markalarının en büyüklerindendir. Ürünlerimiz kendi bünyemiz ile birlikte Türkiye'nin lider üreticileri aracılığıyla bizim kalite garantimiz adında üretilmektedir. Sizlere en iyi kaliteyi sunabilmek için yurtdışından ithal ürünler de temin etmekteyiz. ICE Yarns ile birlikte KUKA Yarns da bizim lüks kategorideki iplikleri satışa sunduğumuz diğer markamızdır.

 

Online Satış Kanallarımız

 

www.yuncenneti.com 

Yun Cenneti, 2004 yılında diğer interner satış siteleri üzerinden yaptığımız satış faaliyetleri ile başlayan Yarn Paradise internet sitemizin Türkiye'deki satış kanalıdır.  

 

Yun Cenneti dışında her ülkeye özel online satış sitelerimiz mevcuttur. Bunlar:

www.yarn-paradise.com

www.iceyarns.com

www.kukayarns.com

www.yarnshopping.com

www.yuncenneti.com

www.boutiquedelaine.com

www.grosshandelwolle.com

 

Toptan ve Reseller Programı

 

Ürünlerimizi toptan alıp satmanız da mümkündür. Toptan satış şartlarımız için buraya tıklayınız . Ayrıca bizim ürünlerimiz hiç stok yapmadan satma seçeneği, sunan  reseller programımız da mevcuttur.